Działalność JB Solutions bazuje na obsłudze księgowo-kadrowej firm z segmentu mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych oraz spółek akcyjnych.
doradztwo podatkowe
Kluczowym elementem należycie prowadzonej księgowości jest aspekt doradztwa w zakresie podatków. Interpretacja przepisów oraz planowanie podatkowe ma za zadanie poprowadzenie rozliczeń przedsiębiorstwa lub kilku przedsiębiorstw w taki sposób, aby zobowiązania podatkowe były możliwie najniższe.
Rozbudowana baza naszych Klientów oraz Klientów naszych najbliższych partnerów daje Nam możliwość doradzania w wielu kwestiach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa, jego budową od zera czy też sprzedażą funkcjonującej firmy. Wspieramy przy poszukiwaniu kontrahenta na rynku polskim oraz brytyjskim.
Księgowość oraz kadry i płace w Wielkiej Brytanii
Oferujemy usługi księgowo-kadrowe na terenie Wielkiej Brytanii, z wyróżnieniem pomocy przy zwrocie podatku wynikającego z pracy na terenie Wielkiej Brytanii, zakładaniu spółek limited (odpowiednik polskiej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością) oraz ich rozliczenia księgowo-kadrowego.
obsługa prawna gdańsk warszawa kraków
Klientom z którymi współpracujemy w zakresie księgowo-kadrowym jesteśmy w stanie zaproponować opcję skorzystania z wybranych usług prawnych lub pakietów usług dla przedsiębiorstwa rozliczanych w ramach stałych abonamentów.
Finansowanie oraz Procesy Inwestycyjne
Zasadniczym elementem doradztwa biznesowego są usługi związane z pozyskaniem dofinansowania na otwarcie, prowadzenie oraz rozwój przedsiębiorstwa, czy też konkretne projekty inwestycyjne. Dzięki sieci naszych kontaktów oraz współpracy z doradcami dajemy możliwość uzyskania kredytu hipotecznego, inwestycyjnego, gotówkowego, leasingu czy factoringu.
cfo Nadzór księgowy
Jeśli nie miałeś świadomości o konieczności posiadania w swoim zespole CFO, ani skutków jakie to ze sobą niesie – zgłoś się do nas!
CFO - ZEWNĘTRZNY DYREKTOR FINANSOWY
Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, aby odniosły sukces muszą otrzymać najwyższej jakości wsparcie ze strony swoich partnerów w interesach. Oferujemy rzetelną wiedzę i doświadczenie, a wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta.
Jeśli szukasz ciekawego miejsca do ulokowania swoich środków, doradzimy Tobie w zakupie nieruchomości dzięki której osiągniesz stopę zwrotu w wysokości nawet 8-9% w skali roku.

JESTEŚMY PO TO, ABY
ROZWIĄZAĆ TWOJE PROBLEMY !

Jesteśmy biurem zajmującym się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w szczególności w zakresie usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej formy prawnej, zarejestrowania i prowadzenia firmy.

Księgowość brytyjska

Nasze usługi poszerzone są o księgowość brytyjską co wyróżnia nas na rynku usług księgowych w Polsce i sprawia, że jesteśmy unikalni.

Zadowolenie i bezpieczeństwo

Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo każdego Klienta jak również profesjonalizm oferowanych usług.

Dobro Klienta priorytetem

Współpracujemy też z różnymi Kancelariami Prawnymi w celu zapewnienia kompleksowe obsługi. Dodatkowo podchodzimy do Klienta w sposób indywidualny.

Opiekun Klienta

Każdy z Naszych Opiekunów Klienta jest po to, aby rozwiązywać problemy, ale też proponować bardziej efektywne działania na rzecz rozwoju firmy każdego z Naszych Klientów.