Kariera w JB Solutions:

Chcąc zapewnić klientom JB Solutions możliwie najwyższą jakoś usług, zatrudniamy lub kreujemy ekspertów w dziedzinie księgowości i finansów.

Kadra pracująca w naszych biurach składa się z pracowników z bogatym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Przeprowadzając proces rekrutacji mamy przed sobą dwa cele: rozpoznać osobę spełniającą nasze obecne lub przyszłe oczekiwania oraz utwierdzić się w przekonaniu, że wspólnie możemy wyruszyć w dalszą drogę, realizując strategię rozwoju JB Solutions.

Nasz proces rekrutacji składa się z trzech etapów i ich konstrukcja pomaga nam zweryfikować konieczne na danym stanowisku kompetencje.

Dostępne oferty pracy

Nie znalazłeś stanowiska dla siebie?

Zostaw nam swoje CV! Wskaż, jakie obszary pracy najbardziej Cię interesują.

Aplikację wyślij na adres: rekrutacja@jbsolutions.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonej dokumentacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JB Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1182, 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JB Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana z Kolna 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Co możemy Ci zaoferować?

strategy kopia

rozbudowaną ścieżkę kariery

progress kopia

szerokie możliwości rozwoju (w tym wpływ na rozwój firmy)

team kopia

pracę w zgranym zespole

contract kopia

stabilne zatrudnienie

insurance kopia

dofinansowanie do pakietu medycznego oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie

credit-card kopia

dofinansowanie do karty Multisport

Zapytaj o staż i praktyki!

Proces rekrutacji w JB Solutions:

 • CV

  Sprawdź ogłoszenia, które publikujemy na naszej stronie internetowej, lokalnych, ogólnopolskich, a nawet zagranicznych serwisach ogłoszeniowych i wyślij nam swoje CV

 • Selekcja

  Spośród nadesłanych aplikacji wybierzemy te, które najbardziej nas interesują. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne

 • Spotkanie

  Podczas spotkania chcemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania, możesz spodziewać się także testu rekrutacyjnego

 • Poznanie szefa

  Najważniejszym etapem jest spotkanie z przyszłym przełożonym (może się odbyć już pierwszego dnia rekrutacji lub kilka dni później)

 • Informacja

  Informujemy o naszej decyzji

 • Witamy

  na pokładzie JB Solutions!