Kariera w JB Solutions

Chcąc zapewnić naszym klientom możliwie najwyższą jakość usług, zatrudniamy lub kreujemy ekspertów w dziedzinie księgowości, kadr i płac, finansów czy doradztwa biznesowego.

Kadra pracująca w naszych biurach składa się z pracowników z bogatym doświadczeniem, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

Przeprowadzając proces rekrutacji mamy przed sobą dwa cele. Po pierwsze – rozpoznać osobę spełniającą nasze obecne lub przyszłe oczekiwania. Po drugie – utwierdzić się w przekonaniu, że wspólnie możemy wyruszyć w dalszą drogę, realizując wspólną strategię rozwoju.

Co możemy Ci zaoferować?

Rozbudowaną ścieżkę kariery i szerokie możliwości rozwoju.

Stabilne zatrudnienie.

Pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum miasta (Gdańsk lub Warszawa).

Pracę w zgranym zespole.

Owocowe dni i integracje pracownicze.

Udział w zyskach kwartalnych po przepracowaniu z nami 12 miesięcy.

Bezpłatne porady prawne.

Dofinansowanie do pakietu medycznego oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

Dofinansowanie do karty Multisport.

Proces rekrutacji

 • CV

  Sprawdź ogłoszenia, które publikujemy na lokalnych, ogólnopolskich, a nawet zagranicznych serwisach ogłoszeniowych i wyślij nam swoje CV.

 • Selekcja

  Spośród nadesłanych aplikacji wybierzemy te, które najbardziej nas interesują. Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne.

 • Spotkanie

  Podczas spotkania chcemy poznać Ciebie i Twoje oczekiwania, możesz spodziewać się także testu rekrutacyjnego.

 • Poznanie przełożonego

  Najważniejszym etapem jest spotkanie z przyszłym przełożonym (może się odbyć już podczas pierwszego spotkania lub na następnych).

 • Informacja

  Informujemy o naszej decyzji.

Dostępne oferty pracy

Sprawdź nasze oferty na portalu Pracuj.pl

Sprawdź nasze oferty na portalu Trójmiasto.pl

Nie znalazłeś stanowiska dla siebie? Jesteś zainteresowany stażem lub praktykami?

Zostaw nam swoje CV! Wskaż, jakie obszary pracy najbardziej Cię interesują.

Aplikację wyślij na adres: rekrutacja@jbsolutions.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam także zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacji.”.

Administratorem danych osobowych jest JB Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000518202, NIP: 5842735503, REGON: 222071637. Adres e-mail: info@jbsolutions.pl (w tytule wiadomości prosimy o dopisek „dane osobowe”).