londyn2

Prowadzisz działalność na terenie UK? Jeśli zatrudniasz pracowników, musisz – podobnie jak w Polsce – prowadzić rozliczenia kadrowo-płacowe. Potrzebujesz pomocy w tym zakresie? JB Solutions Ci ją zapewni. Oferujemy usługi w zakresie prowadzenia oraz dokumentowania bieżących oraz rocznych rozliczeń z pracownikami (Payroll) zgodnie z zasadami PAYE. Skorzystaj z naszego wsparcia, aby mieć pewność, że rozliczenia kadrowe są prowadzone w 100% poprawnie i w formie optymalnej dla Twojego biznesu.

Kadry i płace – nasze usługi rozliczeń w Wielkiej Brytanii

JB Solutions zapewnia pełną obsługę kadrowo-płacową firm działających na terenie Wielkiej Brytanii. Bez względu na to, czy Twoja firma funkcjonuje w modelu self-employment, czy jako spółka Ltd, pomożemy dopełnić wszystkich formalności w zakresie relacji z pracownikami i HMRC.

Obsługa kadrowa w UK

Obsługa kadrowa w UK obejmuje m.in.:

 • pomoc prawną przy sporządzaniu umów z pracownikami – tak, aby były zgodne z zapisami brytyjskiego prawa,
 • rejestrację i weryfikację pracowników w systemie CIS,
 • wystawianie payslipów,
 • rejestrowanie pracowników w obowiązkowym na terenie UK od 2017 roku Panson Scheme (trzeci filar),
 • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z wymogami brytyjskiego prawa pracy.

Rozliczenia płac w UK

Prowadzimy rozliczenia Payroll w UK w zgodzie z systemem PAYE (pay as you earn).

W ramach współpracy zapewniamy m.in.:

 • naliczanie podatku i składek na NI, jakie pracodawca musi odprowadzić od wynagrodzenia pracowniczego przed wypłatą pensji,
 • składanie deklaracji do HMRC – zarówno miesięcznych, jak i rocznych,
 • rozliczenia subkontraktorów pracujących dla spółki w sektorze budowlanym (CIS),
 • sporządzanie raportów rocznych pracodawcy (Employer – P35), jak i dla pracowników (P45),
 • rozliczanie zasiłków chorobowych (sick pay) oraz innych, np. macierzyńskiego czy ojcowskiego.

Zapewniamy również kompleksowe doradztwo w sprawach pracowniczych, a także prowadzimy rozliczenia dyrektorów spółek.

Payroll – outsourcing Wielka Brytania

Powierzając obsługę kadrowo-płacową JB Solutions, decydujesz się de facto na outsourcing payroll. To oznacza, że przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rozliczeniami spraw pracowniczych. W efekcie:

 • zyskujesz pewność, że rozliczenia kadrowe i płacowe są prowadzone terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 • oszczędzasz czas i nerwy – nie musisz spędzać wielu godzin nad poprawnym wypełnieniem dokumentacji. Zajmują się tym doświadczeni specjaliści.

JB Solutions od wielu lat prowadzi biuro księgowe w Londynie, dzięki czemu na bieżąco śledzimy zmiany przepisów prawa oraz jesteśmy biegli w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw związanych z Payroll. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i skupić się na sednie prowadzonej działalności.

Powierz obsługę Payroll w ręce ekspertów

JB Solutions to zaufany partner w zakresie księgowości oraz kadr i płac w UK. Payroll to jedna z naszych specjalności. Podejmij z nami współpracę, a zyskasz pewność, że Twoi pracownicy są zatrudniani oraz rozliczani zgodnie z obowiązującymi przepisami.

JB Solutions zapewnia:

 • polskojęzyczną obsługę Klienta – wszystkie zawiłości związane z Payroll, payslips i innymi kwestiami wyjaśnimy Ci w języku polskim, co pozwoli Ci zyskać pełną świadomość zobowiązań, jakie spoczywają na firmie,
 • nadzór merytoryczny nad dokumentacją i rozliczeniami – dopilnujemy, aby wszystkie deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe zostały sporządzone poprawnie i przesłane do HMRC w terminie,
 • dogodną formę rozliczenia usług – uzgodnimy ją wspólnie,
 • możliwość obsługi zdalnej – wszystkie zadania związane z obsługą kadrowo-płacową możemy przeprowadzić dla Ciebie online. Dzięki temu możemy obsłużyć firmy działające w różnych miejscach UK. Mamy również stacjonarne biuro w Londynie.

Chcesz wiedzieć, jak dokładniej wygląda współpraca z JB Solutions? Skontaktuj się z nami i umów na wstępne spotkanie. W jego trakcie ustalimy szczegółowe zasady obsługi. Zadzwoń lub napisz już teraz!