inwestycje jbsolutions

JB Solutions wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów powołało spółkę inwestycyjną JBS Real Estate , która oferuje atrakcyjne rozwiązania pomnażania kapitału na rynku nieruchomości przeznaczonych pod najem krótkoterminowy.

Inwestycja w nieruchomości to dobry sposób na wysoką stopę zwrotu. Ponadto to doskonała lokata kapitału prywatnego czy firmowego.

Jeżeli dysponujesz wolnymi środkami finansowymi i zastanawiasz się, gdzie najlepiej je zainwestować, zgłoś się do nas!

Dowiedz się więcej o możliwości zarabiania na luksusowych nieruchomościach dedykowanych pod najem krótkoterminowy. Wszystkie z nich usytuowane są w lokalizacjach najbardziej atrakcyjnych turystycznie, co daje gwarancję sukcesu inwestycji. Potrafimy dobrać aktywa w taki sposób, aby nasi klienci cieszyli się stabilną stopą zwrotu nawet 8% w skali roku.

Pragniemy zapewnić Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę inwestycyjno-majątkową. Naszym celem jest zarządzać Państwa majątkiem z równą dbałością z jaką zarządzamy swoim własnym.

W JB Solutions jesteśmy specjalistami w dziedzinie księgowości i planowania podatkowego. W zależności od kwoty i rodzaju inwestycji, indywidualnie doradzimy odpowiednią formę prawno-podatkową.  Osiągnięte w ten sposób korzyści podatkowe znacznie zwiększą stopę zwrotu z samej nieruchomości inwestycyjnej czy lokaty w nieruchomość za pośrednictwem JBS Real Estate.

JBS Real Estate proponuje:

  • możliwość inwestycji na rynku nieruchomości już od 50 tys. zł,
  • uczciwość i transparentność na każdym etapie inwestycyjnym,
  • inwestycje w nieruchomości zlokalizowane w topowych lokalizacjach,
  • pełne wsparcie przy załatwianiu formalności (doradztwo, kwestie prawno-podatkowe, obsługa księgowa),
  • bezpieczeństwo zainwestowanych środków opartych na zweryfikowanych nieruchomościach,
  • atrakcyjny zysk proporcjonalny do kwoty oraz okresu inwestycyjnego (nawet 8% w skali roku).

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów wspólnego inwestowania!

Czekaj...