doradztwo biznesowe

Ze względu na rozbudowaną bazę naszych własnych Klientów oraz naszych najbliższych partnerów jesteśmy w stanie doradzić w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa lub jego budowaniem czy nawet sprzedażą funkcjonującej firmy. Pomagamy w znalezieniu kontrahenta na rynku polskim oraz rynku brytyjskim, w szczególnych przypadkach również w innych rejonach świata. Pomagamy zoptymalizować procesy biznesowe oraz procesy sprzedażowe w przedsiębiorstwie.

Założenie firmy

Oferujemy szerokie wsparcie przedsiębiorcom oraz osobom dopiero planującym założenie firmy, w zakresie wyboru najkorzystniejszej formy prowadzenia przedsiębiorstwa oraz jej parametrów (np. w zakresie formy opodatkowania działalności gospodarczej).

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz założyć działalność gospodarczą, zarejestrować spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.), spółkę komandytową (sp.k.) czy spółkę akcyjną (SA) lub fundację.

Pomagamy w rozwiązywaniu istotnych problemów zarówno przy zakładaniu jak i prowadzeniu firmy:

– wszelkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, w tym informacja o zakładaniu firmy krok po kroku, przepisach podatkowych, zamówieniach publicznych, wymaganiach ochrony środowiska, ochronie konkurencji itp.
– dostępne dotacje na powstanie i rozwój firmy oraz inne źródła finansowania,
– zasady sporządzania wniosków o pomoc publiczną i finansowanie zwrotne,
– wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania,
– inne informacje przydatne rozwojowi firmy.

Doradztwo gospodarcze w dziedzinie finansów, marketingu, administracji i organizacji firmy:
– przygotowanie dokumentów niezbędnych do rejestracji lub zmiany zakresu działalności gospodarczej,
– opracowanie strategii marketingowych,
– analiza struktury organizacyjnej i metod zarzadzania,
– analiza powiązań osobowych i kapitałowych firmy,
– zasady ochrony danych osobowych,
– opracowanie biznes planów na potrzeby wniosku dotacyjnego, kredytu, pożyczki, leasingu,
– sporządzanie kompleksowej dokumentacji aplikacyjnej o środki pomocowe na powstawanie i rozwój przedsiębiorstw,
– sporządzanie prognoz finansowych.

Dodatkowym atutem jest możliwość reprezentowania firmy przez Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na podstawie udzielonego przez Klienta upoważnienia.

Wirtualne biuro

Oferta wirtualnego biura zawiera udostępnienie adresu rejestrowego na potrzeby rejestracji firmy oraz do celów korespondencyjnych. Możemy zapewnić adresy rejestrowe Gdańsku, Warszawie, Krakowie oraz w szczególnych przypadkach na terenie innych miast Polski lub Londynie, bądź innych jurysdykcji podatkowych na całym świecie.

Korespondencja może być odbierana osobiście przez Klienta w godzinach funkcjonowania biura, tj. pon.-pt. 9:00-17:00 lub wysyłana zbiorczo raz w tygodniu/miesiącu kurierem na adres podany przez Klienta.