Księgowość i Doradztwo

JB Solutions

Naszym celem jest rzetelna, merytoryczna obsługa klienta i zapewnienie mu bezpieczeństwa w prowadzonym biznesie.

JB Solutions to szybko rozwijające się na rynku polskim i europejskim
biuro księgowo - doradcze

Zajmujemy się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Naszymi głównymi usługami są:

  • księgowość oraz kadry podmiotów polskich oraz brytyjskich,
  • doradztwo podatkowe oraz międzynarodowe planowanie podatkowe,
  • obsługa prawna,
  • doradztwo biznesowe.

Miarą naszego sukcesu jest sukces i zadowolenie naszych Klientów.
Cechuje nas rzetelna wiedza i doświadczenie. Cenimy sobie otwartość oraz zapewniamy pełną dyskrecję. Jesteśmy partnerem do rozmów i potrafimy słuchać. Rozumiejąc interesy i oczekiwania naszych Klientów przyczyniamy się do ich sukcesu. Na pierwszy plan wysuwamy indywidualne podejście do biznesu, jesteśmy zawsze gotowi na nowe wyzwania i cele.

Nasze usługi świadczymy z najwyższą starannością, w oparciu o aktualne przepisy i standardy, kierując się przy tym obiektywizmem i niezależnością zawodową, wykorzystując zdobytą wiedzę, jak i doświadczenie.

W naszej firmie nie ma przypadkowych osób. Posiadamy certyfikaty księgowe nadawane przez Ministerstwo Finansów, ACCA, SKwP oraz wieloletnią praktykę zawodową, która nauczyła nas szukania optymalnych rozwiązań. Współpracujemy z doradcami podatkowymi oraz uznanymi kancelariami prawnymi  przede wszystkim na terenie Polski i Wielkiej Brytanii, ale również w Niemczech, Belgii, Holandii, Cyprze, Malcie, Portugalii, Hiszpanii, Brazylii czy Malezji i Singapurze. Nasi Konsultanci, Doradcy i Project Managerowie to znawcy i praktycy z branży. Doradzamy, budujemy, pomagamy, ale przede wszystkim szukamy optymalnych rozwiązań.

Gwarantujemy bezpieczeństwo, solidność i kompleksowość naszych usług.

Historia

Firma JB Solutions Sp. z o.o. funkcjonuje w branży księgowej od 2012 roku. Obecnie posiada 2 oddziały w Polsce, jeden za granicą i ciągle stawia na swój rozwój oraz nie zamierza na tym poprzestać.

Teoria i praktyka

Dzięki połączeniu wiedzy teoretycznej z praktycznym doświadczeniem gwarantujemy usługi na wysokim poziomie, profesjonalne i uczciwe podejście do Partnerów Biznesowych.

Partnerzy

Dzięki stale rosnącej liczbie Klientów, którzy nam zaufali, łączymy firmy z Londynu, Gdańska i Warszawy, a także wielu innych miejscowości w całym kraju jak i poza jego granicami.

Bezpieczeństwo

Stawiamy na networking biznesowy, nasze działania to inwestycja w naszych Klientów. Naszym celem jest rzetelna, merytoryczna obsługa klienta i zapewnienie mu bezpieczeństwa w prowadzonym biznesie.

Biuro

Gdańsk

Biuro

Warszawa

Biuro

Londyn

JB Solutions

MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ

Aktualne wiadomości branżowe

Blog