NASZE KONSULTACJE ORAZ SZKOLENIA - TERAZ DO KUPIENIA ONLINE!

Klikając wybraną z poniższych trzech kategorii zostaniesz przekierowany do okna płatności, gdzie będziesz mógł wybrać określoną liczbę godzin i zapłacić w dogodny dla siebie sposób.

KONSULTACJE KSIĘGOWE

W języku angielskim księgowym jest “bookkeeper” oraz “accountant”, gdzie pierwszy z nich zajmuje się najczęściej ewidencją zdarzeń gospodarczych, a drugi analizą merytoryczną oraz doradztwem w zakresie powierzanych mu dokumentów czy pytań. Na polskim rynku znaczna większość księgowych dostarcza tylko ewidencję zdarzeń gospodarczych nie doradzając w tym zakresie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak efektywnie i w sposób w pełni zgodny z przepisami prawa obniżyć podstawę opodatkowania lub sprawdzić jaki efekt podatkowy będą miały podejmowane przez Ciebie aktywności biznesowe – umów się na konsultacje z zakresu księgowości.

Koszt konsultacji to 200 zł /h.

Przy zakupie każdych 10 godzin konsultacji otrzymasz dodatkowe 1,5 h gratis.

KONSULTACJE PODATKOWE

Księgowość to nie tylko ewidencja zdarzeń gospodarczych ani bardziej złożone „zabiegi” księgowe, ale również analiza skomplikowanych przeszłych i przyszłych zdarzeń biznesowym pod kątem efektywności kosztowej, ale również bezpieczeństwa Ciebie jako przedsiębiorcy.

Jeśli chcesz być pewny, że działasz efektywnie i zgodnie z przepisami lub planujesz przedsięwzięcie gospodarcze – umów się na konsultacje podatkowe lub prawne.

Koszt konsultacji to 300 zł /h.

Przy zakupie każdych 10 godzin konsultacji otrzymasz dodatkowe 1,5 h gratis.

SZKOLENIE

Masz wątpliwości co do kwestii księgowych lub podatkowych i chciałbyś otrzymać paczkę dokładnych instrukcji w jaki sposób otworzyć nową firmę lub jak najefektywniej zakupić nieruchomość do majątku swojego lub firmy – skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie lub Twoich pracowników indywidualny plan szkolenia lub skorzystaj z któregoś z poniższych pakietów:

„Jak otworzyć nową działalność?” (wybierz 3 h)

„Księgowość bez stresu” – podręcznik początkującego przedsiębiorcy. (wybierz 6 h)

„Podatki w nieruchomościach na wynajem długo lub krótkoterminowy”. (wybierz 5 h)

Koszt pojedynczej godziny szkolenia to 400 zł / h, który na formularzu płatności każdorazowo pomnożony powinien zostać przez liczbę godzin wskazaną przy wybranym szkoleniu.

Przy zakupie powyżej 10 godzin szkoleń otrzymujesz również 1 h konsultacji księgowych do wykorzystania w przeciągu 3 m-cy od ustalonej daty szkolenia.

JESTEŚMY PO TO, ABY
ROZWIĄZAĆ TWOJE PROBLEMY !

Jesteśmy biurem zajmującym się kompleksową obsługą przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w szczególności w zakresie usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej formy prawnej, zarejestrowania i prowadzenia firmy.

Księgowość brytyjska

Nasze usługi poszerzone są o księgowość brytyjską co wyróżnia nas na rynku usług księgowych w Polsce i sprawia, że jesteśmy unikalni.

Zadowolenie i bezpieczeństwo

Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie i bezpieczeństwo każdego Klienta jak również profesjonalizm oferowanych usług.

Dobro Klienta priorytetem

Współpracujemy też z różnymi Kancelariami Prawnymi w celu zapewnienia kompleksowe obsługi. Dodatkowo podchodzimy do Klienta w sposób indywidualny.

Opiekun Klienta

Każdy z Naszych Opiekunów Klienta jest po to, aby rozwiązywać problemy, ale też proponować bardziej efektywne działania na rzecz rozwoju firmy każdego z Naszych Klientów.