Celem JB Solutions jest dostarczanie wysokiej jakości obsługi, kompleksowych rozwiązań, a także wygoda i komfort klientów, dlatego też wprowadzamy usługę odbioru dokumentów.

Czas to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać od innych.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, którzy jak nikt inny cenią swój czas, przypominamy o usłudze kurierskiej. Usługa jest bezpłatna* i odbywa się między 1 a 5 dniem miesiąca ze wskazanego przez klienta miejsca.

W jaki sposób uruchomić usługę?

Wystarczy napisać maila na recepcja@jbsolutions.pl, skontaktować się bezpośrednio ze swoim opiekunem klienta lub skorzystać z poniższego formularza.

* Usługa jednorazowo-bezpłatna w terminie między 1 a 5 dniem każdego miesiąca, aby skorzystać z usługi po raz kolejny (w tym samym miesiącu) lub poza wskazanym terminem należy uiścić opłatę.

kurier


    Administratorem danych osobowych jest JB Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000518202, NIP: 5842735503, REGON: 222071637. Adres e-mail: info@jbsolutions.pl (w tytule wiadomości prosimy o dopisek „dane osobowe”).