Księgowy Gdańsk

Usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, obsługa kadrowa i prawna, doradztwo oraz planowanie podatkowe, także w zakresie międzynarodowym, pozyskiwanie funduszy, nadzór inwestycyjny i księgowy – to podstawa działalności JB Solutions.

Gdańsk

Gdańskie biuro JB Solutions powstało w 2014 roku.

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy – również na rynku zagranicznym – Gdańsk okazał się idealną lokalizacją, spełniającą oczekiwania klientów z Trójmiasta, firm polskich i europejskich, bazujących  na międzynarodowych kontaktach handlowych.

Biuro JB Solutions mieści się w centrum Gdańska, miasta tętniącego życiem, z piękną, bogatą historią, tradycjami handlowymi, miejsca ważnego turystycznie i biznesowo. Komunikacyjnie  – kluczowe miasto województwa pomorskiego, stanowi wraz z Gdynią i Sopotem, strategiczną metropolię północnej części Polski. Duży port handlowy i lotnisko nie tylko wspierają gospodarczą mobilność, ale przyczyniają się także do rozwoju nauki, szkolnictwa wyższego, kultury.

Prestiż miejsca, wysoki standard biur, dobra lokalizacja – to zalety umiejscowienia gdańskiego biura w Tryton Business House. Położenie w Centrum, przy głównych arteriach komunikacyjnych, umożliwia szybki dojazd, w pobliżu mieści się budynek Europejskie Centrum Solidarności, niedaleko jest też do Dworca Głównego.

Biuro JB Solutions znajduje się na piątym piętrze obiektu, dysponującego parkingiem naziemnym i podziemnym.

Neon „Jestem z Gdańska”, zdobiący budynek, podkreśla rozpoznawalny, wyjątkowy charakter biurowca.

Usługi: