PREZENT OD JB SOLUTIONS

E-book „Dlaczego warto wybrać spółkę z o.o. a nie działalność gospodarczą?”

Ten e-book może okazać się kamieniem milowym dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Przekonaj się sam(a), ile możesz zyskać. Możesz zacząć czytać już zaraz!

Co jest dla Ciebie lepsze – JDG czy spółka z o.o.?

Kilkanaście lat doświadczenia w doradztwie księgowym i niezliczona ilość konsultacji z przedsiębiorcami. Zebraliśmy naszą wiedzę i wydaliśmy ją w formie e-booka, aby pomóc wszystkim tym, którzy szukają odpowiedzi.

Zakładając firmę, nie rozważasz innej opcji niż jednoosobowa działalność gospodarcza, bo tylko ta forma jest Ci znana? Słyszałe(a)ś już o zaletach przekształcenia jdg w spółkę z o.o., ale wciąż do końca nie wiesz, o co chodzi? A może jesteś o krok od założenia spółki z o.o., ale w Twojej głowie wciąż pojawia się wiele pytań, na które brak jasnych odpowiedzi? Nasz e-book nie tylko przedstawia różnice między tymi dwiema formami prowadzenia firmy, lecz także krok po kroku prowadzi Cię przez proces rejestracji spółki z o.o.

Z tym e-bookiem prowadzenie firmy stanie się proste

Daj sobie szansę na bezpieczeństwo i korzyści, jakie niesie za sobą założenie spółki z o.o. Pobierz nasz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak Twoja firma może zmienić się na lepsze.

WPISZ ADRES E-MAIL, NA KTÓRY MA ZOSTAĆ WYSŁANY E-BOOK

Dlaczego warto wybrać spółkę z o.o. a nie działalność gospodarczą?


  Administratorem danych osobowych jest JB Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jana z Kolna 11, 80-864 Gdańsk, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000518202, NIP: 5842735503, REGON: 222071637. Adres e-mail: info@jbsolutions.pl (w tytule wiadomości prosimy o dopisek „dane osobowe”).

  Świat biznesu pędzi naprzód – nie zostawaj w tyle! Pobierz e-book i wznieś swoją firmę na kolejny poziom.

  O NAS

  JB Solutions

  Jesteśmy szybko rozwijającym się na rynku polskim i europejskim biurem księgowym z kluczową dla naszych Klientów funkcją doradczą. Zajmujemy się kompleksową obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

  Naszymi głównymi usługami są:

  – księgowość oraz kadry podmiotów polskich oraz brytyjskich,
  – doradztwo podatkowe oraz międzynarodowe planowanie podatkowe,
  – obsługa prawna,
  – doradztwo biznesowe.

  ODBIERZ BEZPŁATNIE E-BOOK

  Dlaczego warto wybrać
  spółkę z o.o. a nie działalność gospodarczą?