Księgowość oraz doradztwo na najwyższym poziomie

Biuro księgowo - doradcze Warszawa

Prowadzimy jedno z trzech biur z siedzibą w Warszawie w kompleksie Warta Tower na 1 piętrze. Obsługujemy klientów zarówno z obszaru Warszawy jak również z innych regionów Polski.

Jesteśmy biurem mającym na celu  rzetelną, merytoryczną obsługę klienta.

Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w szczególności w zakresie usług księgowo-kadrowych oraz doradztwa w wyborze odpowiedniej formy prawnej, zarejestrowania, prowadzenia firmy i co najważniejsze zapewnienie bezpieczeństwa w prowadzonym biznesie.

Zadowolenie klienta to jeden z naszych elementów rozwoju. Dzięki bieżącej współpracy z klientami możemy rozpoznać ich aktualne potrzeby, dopasować się do tempa rozwoju wciąż zmieniającego się rynku.

Wykorzystanie wiedzy teoretycznej z praktycznym doświadczeniem daje nam status profesjonalistów. Doskonale  poruszamy się w obszarze prawa podatkowego, ponieważ nie stanowi dla nas żadnych tajemnic, dlatego też  świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie. Ze względu na dynamiczny rozwój JB Solutions sp. z o.o. planujemy otwarcie kolejnych biur.

Nasze biuro rachunkowe głównie opiera się na wiedzy oraz doświadczeniu Zarządu, który rzetelnie dobrał odpowiednio wykwalifikowaną kadrę, będącą fundamentem terminowego prowadzenia księgowości dla tak dużej liczby podmiotów.

Naszą specjalnością jest: