Księgowość oraz doradztwo na najwyższym poziomie

Praca w JB Solutions

Aktualnie poszukujemy pracowników do naszych biur w:

  • Gdańsk, Tryton Business House, ul. Jana z Kolna 11: Samodzielna księgowa / ksiegowy ; Asystentka księgowa / asystent księgowy
  • Gdynia,  - lokalizacja biura zostanie podana w najbliższym czasie: Samodzielna księgowa / ksiegowy ; Asystentka księgowa / asystent księgowy
  • Warszawa, Warta Tower, ul. Chmielna 85/87: Samodzielna księgowa / ksiegowy

Asystentka księgowa:

Obowiązki:

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,
  • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego,
  • mile widziane doświadczenie w biurze księgowym,
  • umiejętności dekretowania dokumentów księgowych,
  • biegłej obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • znajomości programu Comarch,
  • umiejętności pracy w zespole oraz dokładności i skrupulatności w wykonywaniu zadań,
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych i umiejętności samodzielnego myślenia.

Samodzielna Księgowa / Księgowy:

Obowiązki:

  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi;
  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego;
  • samodzielne prowadzenie KPiR lub KH;
  • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych;
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań finansowych lub samodzielne ich sporządzanie;
  • kontakt z klientami biura.

  • obligatoryjnie - znajomości programu Comarch,

Na wyżej wymienionych stanowiskach oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wyjątkową atmosferę w młodym i zgranym zespole,
  • pełną wyzwań pracę i duże możliwości rozwoju,
  • pakiet rekreacyjno-sportowy,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • ubezpieczenie medyczne.

Aplikację (CV wraz ze zdjęciem oraz wskazaniem oczekiwań finansowych w kwocie netto), prosimy przesyłać na e-mail: biuro@jbsolutions.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JB Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.